ДП «ProZorro.Sale» — майданчик для проведення електронних аукціонів з продажу конфіскованих активів фізичних осіб

Впродовж п’яти років державне підприємство «ProZorro.Sale» успішно створює електронні аукціони з продажу різних товарів, ресурсів, послуг та сировини людей і підприємств. Загалом вже було організовано щонайменше 341 000 успішних аукціонів, на яких брали участь 276 000 учасників з різних куточків світу. Загалом на цих прозорих електронних торгах було отримано 41 мільярд прибутку, п’ята частина яких була передана до бюджету нашої країни.

Недавно «ProZorro.Sale» отримало можливість від Міністерства юстиції України проводити аукціони з реалізації конфіскованого майна фізичних осіб. Арештованим майном вважаються ті об’єкти, які були у власності особи, але за рішенням суду були відібрані через несплату заборгованості. Ці активи виставляються на онлайн аукціони системи «ProZorro.Sale», гроші з яких далі підуть на погашення боргу, та їх повернення банкам-кредиторам.

Що варто знати кожному учаснику про проведення онлайн торгів через систему «ProZorro.Sale»?

Є важливі моменти, про які повинен знати будь-який користувач біржі:

  1. Електронна система стежить за правильністю та законністю дій учасників на сайтах біржа та на електронних аукціонах. Тому перед будь-якою діяльністю на майданчику варто знати правила, встановлені в регламенті «ProZorro.Sale», а також українське законодавство.
  2. Аукціони проходять з 9 по 18 годину кожного дня. За цим процесом можуть спостерігати преса, волонтери, громадські діячі та зацікавлені особи.
  3. В аукціонах можуть брати участь лише зареєстровані користувачі. Після реєстрації вони також отримують повну захищеність від протизаконних діянь, хакерів, дискримінації та інших видів шахрайства.
  4. Усі актуальні онлайн аукціони можна знайти на головному сайті системи uub.in.ua, чи на 44 біржах-партнерах. Аби обрати потрібний та цікавий лот, можна використати спеціальні зручні фільтри пошуку.
  5. Система автоматично встановлює результати торгів та визначає людину, яка отримає право на володіння даним лотом. Саме тому змінити рішення щодо результатів та переможця –неможливо.
  6. Під час заключення паперів, серед яких часто підписується договір купівлі-продажу з продавцем, електронна система надає кожному учаснику юридичний супровід.