Купівля землі на майнових аукціонах

Купівля землі завжди була привабливою інвестицією для тих, хто має гроші, а в останні роки спостерігається великий попит на якісну землю, оскільки вона розглядається як надійне вкладення інвестицій. Вартість землі може рости щорічно, і темпи зростання перевершать ринок житла.

Перш ніж подумати про покупку землі, подивіться кілька аукціонів, щоб отримати уявлення про те, що передбачає процес.

Всі наявні земельні лоти і аукціони знаходяться на електронному майданчику https://megasale.com.ua/zemelni-torgy/, і доступні для перегляду.

Відмінності аукціонів

Найважливіша відмінність аукціону від оформлення прямої угоди полягає в тому, що покупка на аукціоні є юридично обов’язковою і ви не можете згодом передумати, тому до початку аукціону ви повинні з’ясувати все, що можливо про землю, яка вас зацікавила.

Купівля землі на аукціоні вимагає зваженого підходу і планування. Вам слід залучити юриста, який має досвід оформлення угод з придбання землі, який повідомить вам про можливі підводні камені. Так само, як при плануванні придбання житлової або комерційної нерухомості, ви повинні чітко розуміти, що збираєтеся робити з землею після її придбання.

Не всі земельні угіддя однакові, і деякі землі можуть бути непридатними для свого цільового призначення, тому вам доведеться звернути увагу на такі нюанси, як розташування землі, її грунтові умови, площа ділянки і розміри. Досвідчений фахівець допоможе зробити правильний вибір і уникнути дорогих помилок.

Візьмемо, наприклад, розташування. Як і в разі придбання будинку, розташування будь-якої землі, яку ви купуєте, впливає на її вартість. Земля, придатна для сільськогосподарських робіт на невеликій відстані від міста, може коштувати набагато більше, ніж ділянку землі десь в глухий сільській місцевості.

Також дуже важливо при огляді землі враховувати форму ділянки. Чи має він правильний розмір і площа для ваших цілей? Врахуйте, що площа ділянки може забезпечити необхідний простір, але незручна форма може легко порушити будь-які плани, які ви мали на цю ділянку.

На цьому етапі ви також повинні реально оцінити свій бюджет. Розглядаючи земельні ділянки, пам’ятайте, що лоти часто продаються за ціною, що перевищує орієнтовну, і орієнтовні ціни можуть змінюватися до дня аукціону. Будьте реалістами щодо того, скільки грошей вам доведеться витратити, і чи підходить вам ціна бажаної власності.