На що звертати увагу при виборі лоту на електронних торгах

Участь в електронних торгах – це не такий важкий процес, як можна подумати з самого початку. Якщо ви є однією з тих осіб, що зацікавлені в отримані певного лоту, вам потрібно бути максимально уважними та звертати увагу на декілька важливих моментів. 

Насправді, якщо підійти до цього більш ґрунтовно й звертати увагу навіть на самі дрібні моменти, то ви зможете без особливих проблем знаходити цікаві лоти,  які будуть для вас досить вигідними. Почати варто з першої поради – це вміння аналізувати інформацію. Одна з величезних  помилок учасників – це намагання отримати перемогу в першому цікавому лоті. Досить часто, користувачі навіть не встигають ознайомитися з повним описом представленого лоту і вже намагаються стати переможцем в торгах.

Навіть в тому випадку, коли вас дуже зацікавила вартість, потрібно звернути увагу хоча б на самі основні аналітичні моменти й вже після цього приймати рішення.

Що потрібно аналізувати в першу чергу

Насправді, можна довго перераховувати ті моменти, які варто брати до уваги в процесі пошуку цікавого лоту.

Якщо ж говорити про самі основні, то сюди можна віднести:

  • Визначення ліквідності лота в цілому – якщо підійти до цього питання максимально серйозно, то все це визначається елементарним чином і не потребує багато часу;
  • Можливі перспективи з продажу отриманого майна – ви повинні відразу оцінити цей момент, щоб в подальшому у вас не виникало додаткових питань та непорозумінь
  • Приблизну вартість вигоди, яку ви можете отримати у випадку подальшого перепродажу майна. Робиться це для того, щоб ви розуміли, чи є вам взагалі сенс витрачати час на участь в торгах.

Особливу увагу варто приділяти пошуку електронного майданчика, на якому ви будете шукати самі лоти. Важливо, щоб такий сервіс був акредитований в системі ПроЗорро й мав хорошу репутацію, що також має досить важливий вплив.

Ви можете розглянути варіант з українською універсальною біржою (УУБ). Все що вам треба зробити – це перейти на сайт tender.uub.com.ua, це ви зможете легко найти всю інформацію, яка може вас зацікавити. Ви можете навіть обрати розділ з державними закупками та брати участь в електронних тендерах. Сайт дійсно має позитивну репутацію, що дуже легко прослідковується по величезній кількості позитивних відгуків. Ви можете впевнитися в цьому особисто, витративши всього декілька хвилин свого часу. В інтернеті є багато ресурсів, де такі дані можна легко знайти.