Процедура реєстрації на акредитованих майданчиках Прозорро

Щоб позбавитись корупції на ринку державних закупівель, в 2016 році було створено систему Прозорро.Продажі. За допомогою цієї системи вдалось збільшити державний бюджет України майже на 40 мільярдів гривень. Для того щоб брати участь у відкритих електронних торгах необхідно пройти реєстрацію на одному із акредитованих майданчиків.

Ми підготували корисну інформацію про те, як правильно реєструватись на електронних майданчиках Прозорро. Окрім того ви дізнаєтесь де отримати покрокову інструкцію та як бути в курсі останніх новим на ринку державних закупівель в Україні.

Особливості процедури

Деталі реєстрації на будь-якому електронному майданчику системи Прозорро можливо прочитати на Megasale. Окрім того, перш за все треба стати клієнтом акредитованого майданчика. Для цього обираєте майданчик та реєструєтесь на ньому за допомогою свого комп’ютера.

Всі акредитовані майданчики створюють систему Прозорро. Вони як складові частини цілого механізму онлайн-закупівель. Вся інформація із офіційних платформ надходить до центральної бази даних системи. Щоб стати користувачем такого майданчику необхідно вчинити наступні дії:

  • Зазначити відомості про своє підприємство або фірму;
  • Вказати актуальний номер мобільного телефону;
  • Зазначити актуальну адресу електронної пошти;
  • Придумати унікальний пароль, котрий раніше не використовувався на інших ресурсах.

Якщо у вас виникають складнощі із реєстрацією, то ми радимо вам звернутись до служби підтримки вашого електронного майданчика. Адміністрація офіційних платформ притримуються політики безкоштовної допомоги, оскільки залучення нових користувачів сприяє розвитку позитивної економіки в нашій країні.

Більш детальну інструкцію можливо отримати на сайті megasale.com.ua. Цей інформативний портал створено для розповсюдження корисної інформації, а тому ви зможете отримати винятково надійну інструкцію, котра дозволить пройти реєстрацію без звернення до служби підтримки електронного майданчика.