Що можна придбати на аукціонах УУБ?

Майданчики електронних продажів користуються великою популярністю. Українська універсальна біржа допомагає придбати будь який товар за вигідними цінами. Оскільки система популярна, прийняти участь в аукціоні може будь-хто і з будь-якого міста і не тільки України. УУБ дає можливість купити товари, котрі були вилучені за борги. Тобто арештоване майно, конфіскат, а також ринок землі, виставляються на аукціонах з продажу. Відповідно, у вас є можливість обрати лот в таких категоріях:

  • нерухомість;
  • транспорт(автомобілі, водні транспорті засоби, с/г техніка, мотоцикли, скутери);
  • обладнання;
  • канцтовари;
  • товари для дому(наприклад меблі, килими та інше);
  • електроніка(смартфони, комп’ютери, ноутбуки та запчастини до них, а також побутові прилади);
  • мода/стиль( різноманітні аксесуари, одяг та взуття);
  • та інші.

Всі категорії включать в себе лоти, котрі можуть бути вилучені в боржників або конфісковані. Також можливо придбати на ринках землі певну ділянку. Це також дуже зручно, адже громадяни можуть розпоряджатися своїми земельними ділянками з користю.

Участь в аукціонах на майданчиках Української універсальної біржі.

Прийнявши участь в онлайн-торгах, ви зрозумієте, що дана система забезпечує вам чесну та вигідну покупку лоту, в рівних з іншими учасниками умовах. Тобто система забезпечує вам чесну конкуренцію, де всі, без виключень, роблять ставки в анонімному вигляді. Організатори аукціону не зможуть шляхом махінацій обрати свого кандидата в якості переможця. Перемогу в публічному продажі отримує той учасник, котрий робить найвищу ставку. Тому ви маєте продумати стратегію своїх ставок наперед, щоб досягти мети. Ви можете звернутися за допомогою до співробітників УУБ. Спеціалісти з радістю допоможуть із стратегією та з вибором лоту. Зареєструватися та прийняти участь в аукціони можна за посиланням: uub.in.ua.

Дізнатися про новини можна на офіційній сторінці Української універсальної біржі.

Щодня до аукціонів приєднується все більше і більше товарів. Кількість учасників також збільшується. Тому інформацію щодо ринків виставляють на офіційному сайті, щоб було зручно слідкувати за всіма процесами. Так наприклад, процес становлення ринку землі відбувався публічно для всіх громадян. Про це можна прочитати також на офіційному сайті Української універсальної біржі в розділі «Наші новини».