Викуп прав на користування надрами

Права користування надрами є досить цікавим товаром, котрий може надати вам держава при правильному підході. Досить довго ці права залишалися за можливостями більшості підприємців, проте наразі кожен може викупити такого роду права. Це стало можливим головним чином завдяки порталу Прозорро та запуску на ньому відповідного сектору угод. Отже в цій статті хотілося б більш детально розглянути це питання та спробувати знайти певні важливі фактори, котрі стануть для вам максимально цікавими.

Як можна викупити права користування надрами

Якщо у вас є бажання викупити права на користування надрами певної території, то ви повинні будете скористатися порталом Прозорро. Тут є велика кількість такого роду ділянок, тому ви без особливих проблем матимете можливість знайти щось дійсно привабливе саме для вас. Участь у такого роду аукціонах стане доступною для вас завдяки акредитованому майданчику Українська Універсальна Біржа, котрий є офіційним майданчиком, через який ви можете взаємодіяти з порталом Прозорро. Тут ви можете пройти через процес реєстрації та долучитися до торгів. В противному випадку, це все залишиться недоступним для вас. 

Придбати права користування надрами на порталі Прозорро досить просто. Ви можете це зробити шляхом участі у відкритому аукціоні. Проте слід розуміти, що якщо цікавитися певною земельною ділянкою будуть одразу декількі підприємців, то вам треба буде позмагатися за таку можливість. Тому варто якомога більш ретельно обрати ділянку а також підготувати пропозицію, котра допоможе вам отримати певну ділянку. Права користування надрами є досить цікавим сектором, так як саме тут ви можете почати власний видобуток корисних копалин чи запустити інший проект в залежності від сфери діяльності вашого бізнесу.

Викуп прав на користування надрами проходить на конкурентній основі, щоб кожен бажаючий підприємець мав можливість отримати той чи інший об’єкт. Саме тому варто говорити про те, що весь процес є досить відкритим та прозорим. Насправді, завдяки діяльності порталу, вдалось подолати досить великий відсоток корумпованих угод, котрі просто неможливо проводити через Прозорро https://www.uub.com.ua/prozorro/sale/koristuvannya-nadrami/. Тому держава і зобов’язала державні організації користуватися саме цим порталом практично кожного разу, коли ви шукають певні послуги та товари. Таким чином можна відкрито контролювати діяльність державних організацій, адже за перебігом та результаті такого роду аукціонів може спостерігати кожен з учасників.

При виникненні певних підозр, ви маєте можливість звернутися до певного органу, котрий буде розслідувати справу за необхідності. Проте насправді діяльність порталу влаштована таким чином, що вплинути на законний перебіг операцій практично неможливо. Тому його неодноразово відзначали міжнародні організації, котрі знайомилися з особливостями роботи порталу. Він і справді є досить дієвим інструментом, котрий здатен допомогти як приватним підприємцям, так і державі. Досягти такого рівня розвитку вдалося завдяки раціональному використанню можливостей інтернету та програмних технологій.

Викуп користування надрами став досить цікавим напрямком для певної групи підприємців. На даний момент у кожного з них є можливість відкрито вступати в процес проведення електронних торгів щодо того, щоб отримати певні права на законних підставах. Цей спосіб може стати для вас дійсно прекрасною можливістю розвивати свій бізнес та поступово перетворювати його на дещо більше суттєве та велике.