Закупівля круглої деревини в м. Полтава на електронному сайті ТБ УЕБ

Хочете придбати ліс сосновий в м. Полтаві https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/kupiti-lis-kruglyak-u-m-poltava-na-elektronnomu-majdanchiku-tb-u/? Ви зможете зробити це швидко, безпечно та ефективно на електронному аукціоні Prozorro. Дізнайтеся більше про нові умови продажу необробленої деревини від експертів сайту ТБ «Українська енергетична біржа».

Купівля соснового круглого лісу у Полтаві та Полтавській області за вигідною ціною

Закупівля та продаж різних видів деревини є важливою складовою економіки країни. На сьогодні ліси становлять близько 16% території України. За запасами деревини ми шості в Європі. У той же час Держлісагентство має у своєму розпорядженні понад 7 500 000 гектари лісових насаджень (73% від кожного лісового фонду країни).

За останніми даними, протягом 2019 року деревообробні підприємства, які бажали придбати круглий ліс у лісогосподарських підприємств Полтави та інших міст, заплатили за це не менше 15 млрд. грн.

Указ № 1178, прийнятий у грудні 2019 року про запуску урядового проекту продажу частини заготовленої деревини на прозорих онлайн-аукціонах, захищає інтереси деревообробних компаній, а також сприяє усуненню незаконних корупційних механізмів. Відповідно до нього, кожен може придбати круглий ліс у Полтаві чи будь-якій іншій області на аукціоні Prozorro. Продаж без переплат чи посередників. За допомогою сайту ueex.com.ua це можна зробити, не виходячи з дому чи офісу. Десятки людей відстежують онлайн-аукціони, тому найменша спроба зіграти проти правил негайно фіксується. Також, відповідно до особливостей електронної системи Prozorro.Sale, ціни невідомі, тому організатор аукціону не може заздалегідь домовитись з певним учасником.

Протягом 2020 року було проведено 1200 аукціонів на сайтах, підключених до Центральної бази даних, включаючи платформу ueex.com.ua, і сотні учасників погодились придбати сосновий круглий ліс у Полтаві та інших містах України.

За результатами відкритих торгів з продажу необробленої деревини державний бюджет поповнився на 292 млн. грн. Подібний успіх дає можливість говорити про продовження трансформації — зараз уряд розробляє правила, згідно з якими в Україні, зокрема в Полтаві, круглий ліс дозволяється купувати лише на сайтах Prozorro.